استفاده از دستگاه گریل راز خوشمزه شدن غذاهای مادرخانم بود!!

کباب کردن ذغالی به فرآیند کباب کردن روی آتش زغال چوب در کتری اشاره دارد، تا جایی که لبه‌های آن ذغالی شده یا علائم کباب زغالی قابل مشاهده است.

برخی از رستوران‌ها به دنبال خلق مجدد تجربه کبابی زغالی از طریق استفاده از سنگ‌های گدازه سرامیکی یا منابع حرارتی مادون قرمز هستند و گوشت‌هایی را که به این روش پخته می‌شوند به‌عنوان زغال‌پخته یا زغال کبابی ارائه می‌کنند.

اما امروزه به استفاده از دستگاه گریل برای کباب درست کردن به دلیل سرعت بالا بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

با استفاده از یک تابه ورقه پخت که در بالای سطح گریل قرار داده شده است، و همچنین یک تابه قطره چکان در زیر سطح، می توان گریل و کباب را برای پختن گوشت هایی که پر شده یا با آرد سوخاری یا خمیر پوشانده شده اند و پخت نان و حتی کاسرول ترکیب کرد.

دسرها هنگام پختن گوشت های شکم پر یا روکش شده، غذاها را می توان ابتدا در تابه پخته و سپس مستقیماً روی سطح کباب برای علائم ذغال سنگ قرار داده و به طور موثر دو بار پخته می شود. قطره چکه برای گرفتن هر خرده ای که از روکش یا پر کردن می افتد استفاده می شود.

می توان گوشت و سبزیجات را در قابلمه روی گریل کباب کرد. کباب پز گازی یا برقی بهترین انتخاب برای چیزی است که به عنوان کباب پز یا گریل پز شناخته می شود، یا ترکیب گریل مستقیم روی سطح و پختن در قابلمه.

برای پختن روی گریل یک قابلمه را روی گریل قرار دهید و روی آن را بپوشانید و بگذارید چند ساعت بجوشد. کباب کردن دو مزیت دارد.

اول این که این روش اجازه می دهد تا گوشت را مستقیماً روی گریل قبل از پختن سرخ کنید و دوم این که همچنین اجازه می دهد گوشت را با سس لعاب دهید و بعد از پخت مستقیماً روی آتش تمام کنید و به طور مؤثر گوشت را سه بار بپزید که منجر به یک محصول با بافت نرم می شود که درست از روی استخوان می افتد.

این روش پخت کمتر از کباب کردن معمولی، اما سریعتر از سیگار کشیدن، سریع شروع کردن، کاهش سرعت، و دوباره افزایش سرعت تا پایان اگر از زودپز استفاده شود، زمان پخت بسیار سریعتر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.