امواجی که از رادیو خارج می شود در دراز مدت شما را ناشنوا می کند

همانطور که می دانید از رادیو امواج صدا خارج می شود اما آیا می دانستید این امواج مضر بوده و در دراز مدت باعث ناشنوا شدن شما می شود؟ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سنگ فیروزه

یکی از پر استفاده ترین سنگهای زینتی که در دنیا از طرفداران زیادی برخوردار هستند سنگ فیروز می‌ باشد خواص سنگ فیروزه اصل نیشابور آن ‌قدر فراوان است که هر فردی را ترغیب می ‌کند تا از آن استفاده کند.

سنگ فیروزه

سویا برگر

برای تهیه سویا برگر دیگر شما نیازی به گوشت ندارید البته می توانید طبق سلیقه خودتان مقداری به آن گوشت اضافه کنید. سویا چیست؟ و چگونه آن را تهیه کنیم؟ سویا دانه های روغنی شبيه لوبیا هستند که حاوی روغن هستند این دانه های لوبیا در ابتدا به کارخانه های روغن کشی می روند و بعد از روغن کشی به صورت پرک سویا یا کنجاله سویا تبدیل می شوند و این کنجاله ها تخمیر می شوند و بعد پخته می شوند و بعد توسط دستگاه های مختلف به فرم های مختلف تبدیل می شوند و بعد در دستگاه ها الک می شوند و به سه دسته کلی تبدیل می شوند.

سویا برگر

گل مریم

تازگی، طراوت و کیفیت بالای گل ها تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت انواع سفارش گل دارد و همچنین باعث ماندگاری بیشتر گل مریم می شود. قیمت این محصول بستگی به نوع سفارش و تعداد آن دارد اگر تعداد سفارش زیاد باشد فروشنده تخفیفی را برای خریدار در نظر می گیرد.

گل مریم

موزاییک سنگ دار

امروزه که ساخت و سازها رونق گرفته، میزان فروش مصالح ساختمانی بسیار بالا رفته، یکی از این مصالح موزاییک سنگ دار می باشد که نسبت به مدلهای قدیمی علاوه بر جدید بودن ارزان تر نیز هستند، همچنین این دسته از موزاییکها دارای طرحها و نقشهای متنوعی بوده که شما متناسب با سلیقه خود می توانید آنها را خریداری کرده و علاوه بر استحکام به زیبایی خانه خود بیافزایید. گفتنی است موزاییک سنگ دار از مقاومت بالایی برخوردار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.