با سفره یکبار مصرف برتر برای بچه ها گیره سر درست کنید

در حال حاضر انواع مختلفی از سفره های یکبار مصرف تولید می شود و مواد به کار رفته در تولید هر یک از این سفره ها بسیار متفاوت است.

قیمت سفره یکبار مصرف برتر با توجه به کیفیت مواد اولیه متفاوت است. اما در خرید رومیزی یکبار مصرف باید به قیمت آن توجه کرد و از خرید رومیزی یکبار مصرف ارزان و فاقد لوگوی استاندارد خودداری کرد.

زیرا استفاده از این سفره ها سلامت شما را به خطر می اندازد. برای خرید رومیزی یکبار مصرف به کاربری که قصد خرید رومیزی متناسب با نیاز خود را دارید توجه کنید تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

این فقط یک موضوع خوب نیست، تصمیم برای انتخاب استفاده از کتانی پارچه ای رومیزی به جای محلول های یکبار مصرف برای رستوران شما نیز یک انتخاب سودمندتر است که با سیاست های پایداری زیست محیطی مطابقت دارد که به ویژه امروزه باید توسط همه اتخاذ شود. مشاغل، از جمله آنهایی که در صنعت پذیرایی هستند.

در چند سال اخیر کارشناسان مطالعات اختصاصی انجام داده اند که اهمیت کاهش استفاده از کتانی یکبار مصرف را به نفع رومیزی های پارچه ای نشان می دهد.

به عنوان مثال، یکی از این تحقیقات توسط Consorzio Lavanderie Toscane کنسرسیوم لباسشویی توسکانی به شرکت مشاوره و برنامه ریزی محیطی Ambiente Italia SRL سفارش داده شده است و بر اساس ارزیابی و مقایسه بین پارچه رومیزی پارچه ای و همتای یکبار مصرف آن است.

چرخه زندگی. این مطالعه که به طور خاص در شورای شهر فلورانس متمرکز شد، نشان داد که چگونه تأثیر زیست‌محیطی سفره‌های یکبار مصرف از نظر مصرف انرژی و تولید آلودگی و انتشار زباله در مقایسه با کتانی پارچه‌ای بسیار زیاد است، به خصوص اگر شما انتخاب کنید.

روش های شست و شوی سازگار با محیط زیست که باعث کاهش ضایعات و استفاده از مواد شوینده مناسب می شود.

وارد جزئیات بیشتر طبق مطالعه انجام شده توسط کنسرسیوم لباسشویی توسکانی اگر اثرات زیست محیطی استفاده از 94 رومیزی کاغذی را با شستن یک رومیزی پارچه ای 94 بار مقایسه کنیم، نشان داده می شود که دومی تأثیر کمتری در این رابطه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.