جایگزین مناسبی برای شکر ستگی جسمی و روحی عسل

واص تغذیه‌ای عسل، این محصول را به یک منبع انرژی طبیعی و عظیم برای افرادی که روزانه ورزش می‌کنند تبدیل می‌کند. حدود 100 گرم عسل حدود 300 کالری دارد.

یک قاشق غذاخوری عسل در روز می تواند مفید و همچنین جایگزین مناسبی برای شکر باشد.

موثر بر بیماری های تنفسی در زمستان
عسل دارای اثر بالزامیک، ضد عفونی کننده و ضد التهابی عسل ارگانیک کوهی است و برای سرماخوردگی، گلودرد، حنجره، سرماخوردگی و غیره ایده آل است.

در فصل زمستان مصرف روزانه یک قاشق عسل برای تقویت گلو و آماده سازی بدن در برابر تهدیدات خارجی و ویروس ها ضروری است.

قبل از خواب آرام و استراحت کنید
در میان خواص فراوان عسل، یک مسکن طبیعی اعصاب نیز می باشد. این به این دلیل است که گلوکز برای نورون ها ضروری است.

به همین دلیل مصرف عسل در صورت ناراحتی های عسل ارگانیک کوهستان عصبی و خستگی جسمی و روحی توصیه می شود. از آنجایی که گلوکز قبل از فروکتوز جذب می شود، به ماهیچه ها شادابی می بخشد و از گرفتگی، انقباض و سفتی جلوگیری می کند.

عسل همچنین به تثبیت سطح قند خون کمک می کند. مصرف یک عسل ارگانیک شیراز قاشق غذاخوری عسل قبل از خواب می تواند به شما کمک کند خوابی آرام و آرام داشته باشید.مصرف عسل به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. مطالعاتی وجود دارد که تأیید می‌کند خوردن عسل با معده خالی به جلوگیری از تهدیدات خارجی بدن که به شکل بیماری‌ها می‌آیند کمک می‌کند.

شاید شناخته شده ترین خاصیتی که ما بیشتر از آن عسل مصرف می کنیم، رفع گلودرد، سرفه و سوزش ناشی از آن باشد. اما عسل خیلی بیشتر است.

علاوه بر تمام این فواید مصرف عسل ارگانیک در فصل زمستان، عسل به دلیل خواص درمانی، ضد عفونی کنندگی و ضد باکتری بودنش نیز شناخته شده است. به بهبود زخم ها، سوختگی ها کمک می کند، حتی برای افرادی که از آکنه رنج می برند توصیه می شود.

 • منابع:
  1. Benefits of honey in the winter
 • تبلیغات: 
  1. فواید آلو خشک را میدانید؟
  2. کشف گنجشکی در ایران که تخم طلا می گذاشت
  3. با این کار ها پله های موفقیت در یک شبه طی کنید
  4. پرورش زعفران در کشور های دیگر به چه صورت است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.