جشن رب انار درشهرستان نکا سبب افت فشار بازدیدکنندگان شد

انار این میوه زیبا که با اسطوره پروزرپینا، الهه دنیای زیرین پیوند خورده است، همیشه نمادی از باروری بوده است، زیرا نگهبان بسیاری از دانه های قرمز مخفی است، به همین دلیل به آن گراناتا نیز می گویند.

فواید و استفاده از سرکه و یا رب انار:

بیایید با هم کاربرد و فواید رب انار این چاشنی خاص با طعمی منحصر به فرد را برای بدن کشف کنیم، ایده آل برای ترکیب با تهیه غذاهای مختلف در آشپزخانه.

سرکه و یا رب و یا نوشیدنی انار چیست؟

سرکه و  رب انار محصول جانبی انار است که از تخمیر استیک طبیعی آب انار به دست می آید.

سرکه و رب انار برای چیست و چگونه مصرف می شود؟

سرکه و رب انار برای سس سالاد، سبزیجات کبابی و برای تهیه وینگرت عالی ایده آل است. از سرکه و رب انار نیز می توان برای چاشنی سس های مختلف استفاده کرد تا همراه با کباب کردن شما در باربیکیو باشد.

همچنین می توان با رقیق کردن یک قاشق چایخوری سرکه و ر ب انار در یک لیوان آب، شاید با اضافه کردن یک قاشق چای خوری عسل، برای ایجاد یک نوشیدنی با طراوت استفاده کرد.

فواید سرکه و رب انار چیست؟

سرکه و رب انار می تواند چربی افراد چاق را کاهش دهد، این چیزی است که از مطالعه انجام شده توسط محققان سئول و منتشر شده در مجله Functional Foods به دست می آید.

در واقع، دیده شده است که مصرف سرکه و رب انار در افراد مبتلا به چاقی منجر به کاهش بافت چربی احشایی از طریق مسیر سیگنال AMPK شده است، همانطور که در مطالعات قبلی انجام شده بر روی حیوانات نشان داده شده است.

سرکه و رب انار و پتاسیم:

یکی دیگر از ویژگی های مهم سرکه و رب انار میزان بالای پتاسیم موجود در آن است. در واقع 301.2 میلی گرم پتاسیم در 100 میلی لیتر محصول وجود دارد.

فواید پتاسیم از نظر تنظیم فشار خون و فعالیت قلب، حفظ ساختار استخوان و بهبود عملکرد عضلانی اکنون به خوبی ثابت شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.