جوراب کالج ترک مانع 20 بیماری شده است

جوراب های فشرده یا جوراب کالج ترک در واقع در بهبود گردش خون عالی هستند، بنابراین اگر گردش خون ضعیفی دارید، جوراب کالج ترک را دوست خواهید داشت و علاوه بر این، آنها همچنین می توانند شانس ابتلا به ترومبوز ورید عمقی (DVT)، نوعی لخته خون و سایر مشکلات گردش خون را کاهش دهند.

آنها از خستگی و درد پاهای شما جلوگیری می کنند
به همین دلیل، پوشیدن آنها برای پیاده روی های طولانی یا حتی دویدن های طولانی بسیار مناسب است که آنها همچنین برای زنان باردار عالی هستند.

آنها به جلوگیری از واریس / رگهای عنکبوتی کمک می کنند
پوشیدن جوراب های فشاری می تواند به جلوگیری از رگ های عنکبوتی کمک کند! آنها از شر موارد موجود خلاص نمی شوند اما می توانند به پیشگیری از موارد جدید کمک کنند.

آنها به ریکاوری عضلات کمک می کنند
یکی دیگر از مزایای افزایش گردش خون جوراب‌های فشرده (و وسایل فشاری مانند جوراب شلواری و جوراب شلواری) می‌توانند به بدن شما کمک کنند تا از تجمع اسید لاکتیک جلوگیری کند و این مقاله اطلاعات و جزئیات فنی بیشتری در مورد آن دارد!

جوراب کالج ترک
Bombas جوراب های فشرده سازی عالی می سازد و آنها دو نوع مختلف دارند: فشرده‌سازی سبک‌تر (15-20 میلی‌متر جیوه) که برای استراحت یا پروازهای کوتاه‌تر احساس خوبی دارد یا فشرده‌سازی «جدی‌تر» فنی (20-30 میلی‌متر جیوه) برای پروازهای طولانی‌تر، ریکاوری عضلانی یا افزایش گردش خون.

مورد علاقه های دیگر من DFND هستند و اینها جوراب‌های فشرده‌سازی جدی‌تر من هستند (من آنها را در هواپیما می‌پوشم – اینها همانهایی بودند که در پرواز طولانی‌ترم به وین پوشیدم) و واقعاً بهترین برای یک پرواز طولانی – شگفت انگیز بود که پاهای من ورم نکرد.

همچنین می توانید از پزشک خود بپرسید که کدام سطح فشرده سازی بهتر است و من شخصاً واقعاً دوست دارم که Bombas دو سطح فشرده‌سازی را ارائه می‌کند  که آنها یک جوراب معمولی‌تر برای فشرده‌سازی سبک دارند و سپس مقدار متوسطی از فشرده‌سازی برای بهبود گردش خون دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.