دانش آموزان هنرهای دیجیتال جوراب هایی را برای آگاهی از اوتیسم طراحی می کنند

جاکوب گرین، جوراب زنانه شیک دانشجوی برنامه هنرهای دیجیتال، یک دوره کارآموزی با John’s Crazy Socks به عنوان جدیدترین کارمند طراحی با توانایی های متفاوت این شرکت برای تابستان 2021 دریافت کرد.

گرین از مهارت های هنرهای زیبا خود برای توسعه طرح های گرافیکی استفاده خواهد کرد که روی لباس های شرکت چاپ می شود.

John’s Crazy Socks توسط جان لی کرونین، مرد جوان مبتلا به سندروم داون، و پدرش، مارک ایکس کرونین، با مدل کسب و کار ارائه شغل به افراد با توانایی های متفاوت، تاسیس شد.

از آنجایی جیوه در تلویزیون توشیبا که اقتصاد از همه‌گیری کووید-19 بازمی‌گردد و کارفرمایان به دنبال پر کردن موقعیت‌های شغلی هستند، این کارگران پیشینه و مهارت منحصربه‌فردی را روی میز می‌آورند که می‌تواند به تنوع بخشیدن به نیروی کار کمک کند.

جوراب

«کارآموزی چاقو شکاری من از راه دور است. من با تیمی از طراحان و خریداران کار می کنم که یک تکلیف طراحی را به من ارائه می دهند. سپس نمونه هایی از طرح های گرافیکی خود را از طریق ایمیل برای آنها ارسال می کنم و منتظر بازخورد آنها هستم.

“گاهی اوقات، آنها از من می خواهند که تغییراتی در طراحی جوراب خود ایجاد کنم و من این به روز رسانی ها را برای آنها ایمیل می کنم.”

گرین که دارای مدرک کاردانی در رشته هنرهای کامپیوتری از کالج اجتماعی سافولک کانتی است، برنامه‌های بزرگی برای بعد از ماه دسامبر دارد که انتظار می‌رود فارغ‌التحصیل شود و مدرک B.F.A خود را دریافت کند.

“آرزوهای من پس از فارغ التحصیلی این است که با برخی از مشاغل اضافی در زمینه طراحی گرافیک ادامه دهم. من دوست دارم به تولید انیمیشن های کوتاه ادامه دهم و همچنین به تصویرگری کتاب های کودک علاقه مندم.»

جان در قیمت دستگاه لیوان کاغذی مقاله ای که در وب سایت John’s Crazy Socks منتشر شد، گفت: «خوشحالیم که یعقوب در تابستان به ما ملحق شد.

او جوراب‌های بزرگی را طراحی خواهد کرد که مشتریان ما آن را دوست داشته باشند، و او به ما کمک می‌کند تا در ماموریت خود به دنیا نشان دهیم که افراد با توانایی‌های متفاوت چه کاری می‌توانند انجام دهند.

 • منابع:
  1. Digital Arts Student Designs Socks for Autism Awareness
 • تبلیغات: 
  1. استفاده از کنسانتره آهن به عنوان کود برای گیاهان!
  2. زنی که با معشوقه اش اموال شوهرش را بالاکشید!
  3. تعیین کننده مد لباس یک پیرزن 100ساله است!
  4. ریمل هایی که باعث تغییر رنگ دائمی مژه ها می شوند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.