درخشش تلویزیون سامسونگ 55 اینچ یو اچ دی در نمایشگاه فناوری دالاس!

نوآوری سامسونگ چیست: سامسونگ تلویزیون های QLED خود را به امکانات مدیریت محتوا نوآورانه مجهز کرده است. در میان ویژگی‌های باارزش، برنامه TV PLUS است که محتوای درخواستی را در رابطی سازماندهی می‌کند که منوهای سنتی را در خود جای داده است.

انواع تلویزیون های سامسونگ از جمله تلویزیون سامسونگ 55 اینچ یو اچ دی نیز این امکانات را در سیستم خود دارند که در رقابت با دیگر برندها توانسته است جزو بهترینها باشد.

کانال های تلویزیونی عمومی یا پولی که هر بیننده ای احساس راحتی می کند – و One Remote کنترل از راه دور بصری است که با آن می توانید همه چیز را با سرعت و سادگی خلع سلاح مدیریت کنید.

DVB-T2 HEVC چیست؟ DVB-T2 پخش ویدئوی دیجیتال زمینی 2 تکامل استاندارد فعلی برای دریافت کانال های دیجیتال با طرح مدولاسیون پیشرفته برای نسل دوم سیستم تلویزیون دیجیتال زمینی است.

از سوی دیگر، کدگذاری ویدیویی با کارایی بالا (HEVC یا H.265)، یک استاندارد فشرده‌سازی ویدیویی است که به لطف نسبت فشرده‌سازی دو برابر استاندارد قبلی H.264 AVC، بدون از دست دادن کیفیت، از وضوح 8k و وضوح بسیار بالا پشتیبانی می‌کند. .

چرا مهم است؟ DVB-T2 استانداردی است که تا سال 2022 به آن تغییر خواهیم کرد. مزیت؟ به لطف افزایش پهنای باند قابل استفاده، امکان انتقال تعداد بیشتری از کانال ها با وضوح بالا را فراهم می کند.

DVB-T2 در هم افزایی با نسل جدید کدک های HEVC به شما این امکان را می دهد تا با کاهش خطر تداخل، از کیفیت ویدیویی بالاتری برخوردار شوید و در عین حال از فرکانس های موجود برای پخش کننده ها استفاده موثرتری کنید.

آنچه تلویزیون های سامسونگ ارائه می دهند: همه تلویزیون های 2016 و 2017 سامسونگ از قبل به تیونر DVB-T2 و کدک HEVC مجهز شده اند و بنابراین می توانند بدون مشکل در هر نوع پخشی تنظیم شوند.

به لطف این ویژگی، مصرف‌کنندگانی که سامسونگ را انتخاب کرده و انتخاب کرده‌اند، می‌توانند بدون نگرانی در مورد ارتقا یا رمزگشایی، روی مبل خانه استراحت کنند.

مدت انتظار چیست؟ هیچ تلویزیونی برای همیشه دوام نمی آورد. درست است، اما می توان گفت که با خرید تلویزیون امروز می توان عمر 7-10 سال را انتظار داشت که در مورد تلویزیون های پریمیوم می تواند افزایش یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.