درخواست طلاق به خاطر لباس عروس زیبا که داماد را به دادگاه کشاند

بیایید به طور خلاصه به داستان لباس عروس زیبا و سفید در سراسر جهان بپردازیم. در مصر باستان، عروس ها از کتانی سفید چین دار استفاده می کردند.

در یونان، همانطور که رنگ سفید نشان دهنده جشن است، عروس ها در مراسم عروسی خود لباس هایی از پارچه سفید می پوشیدند تا شادی خود را نشان دهند.

در روم، عروس‌ها لباس‌های سفید می‌پوشیدند که به خدای ازدواج و زایمان تقدیم می‌شد. رنگ لباس عروسی که دختران جوانی که در روم باستان قصد ازدواج داشتند، زرد بود.

در آن زمان برای تشخیص زنان متاهل و مجرد از پوششی که صورت زنان متاهل را می پوشاند استفاده می شد.

عروس هایی که اولین قدم را برای ازدواج برمی دارند، برای اولین بار با لباس عروس زردی که به تن می کردند، چادر عروسی زرد می پوشیدند.

در قرون وسطی به رنگ لباس عروس اهمیت چندانی نمی دادند. کیفیت و خودنمایی پارچه لباس عروس خیلی مهمتر از رنگ لباس عروس بود.

استفاده از رنگ سفید به عنوان رنگ در لباس عروسی در قرن شانزدهم رایج شد. اولین عروسی که در مراسم عروسی سفید پوشید قرن دوازدهم بود.

دلیل پوشیدن حلقه ازدواج در دست چپ و انگشت ماقبل آخر، دانش نادرست از آناتومی انسان از دوران قبل از توسعه پزشکی مدرن است.

در آن زمان تصور می شد که سیاهرگ اصلی دستگاه گردش خون ما از این انگشت دست چپ شروع شده و به سمت قلب ما می رود.

بنابراین، حلقه های پوشیده شده در اینجا نمادی از ارادت قلبی زوج متاهل بود. اگرچه اکنون معلوم است که رگ ها از کجا می آیند و به کجا می روند، اما این یک سنت باقی مانده است.

کلمه عروس که معادل انگلیسی کلمه عروسی است با جشن های ازدواج در قرون وسطی به وجود آمد.

کلمه انگلیسی take مترادف party است. معادل ترکی این کلمه «پارتی» است. کلمه عروس نیز یک کلمه انگلیسی است و معادل ترکی آن عروس است. عروس که امروزه در میان اصطلاحات رایج مد است، از bride-al گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.