در رابطه با ساعت گوچی chronograph و سفر به آینده بیشتر بدانید

به نظر می رسد اولین تولید انبوه به سال 1880 برمی گردد: شرکت Girard-Perregaux در La Chaux-de-Fonds سفارشی از 2000 ساعت مچی مجهز به شبکه محافظ را به ارتش امپراتوری آلمان تحویل داد.

احتمالاً اولین بار در طول جنگ بوئر 1899-1902 بود که ساعت مچی در عمل خود را به عنوان یک هدف از تجهیزات نظامی ثابت کرد. این تجربیات بعداً به بازار غیرنظامی در انگلستان سرایت کرد.

در حال حاضر انواع ساعت مچی همانند ساعت گوچی chronograph برای کنترل زمان و در برخی موارد برای شیک تر شدن استفاه می گردند.

یک ساعت مچی موقت با اتصال ساعت‌های جیبی به مچ دست توسط بندهای جوش داده شده در ساعت دوازده و شش، یا با اتصال کیس به یک گهواره فلزی خاص، به یک چرم یا پارچه با یک قلاب یا گیره به دست می‌آید.

دست و پنجه نرم کردن این دگرگونی به کاربر این امکان را می‌دهد تا با ساعت خود به شیوه‌ای سریع‌تر و عملی‌تر مشورت کند، در حالی که آسیب‌پذیری آن را در برابر ضربه یا سقوط کمتر می‌کند. سیم پیچ و بنابراین تاج سیم پیچ در ساعت 3 شروع به قرار دادن جانبی کرد.

با این حال، تعداد زیادی ساعت مچی اغلب ساعت های جیبی اصلاح شده، نیمه ساوننت و غیره بسیار قبل از پایان قرن نوزدهم وجود دارد. در ابتدا، این موارد دارای اعتبار بیشتری هستند.

بنابراین شرکت سوئیسی Omega اولین ساعت مچی دقیقه‌ای را در سال 18929 تولید کرد این ساعت مجهز به حرکت Audemars Piguet4 است.

اولین ساعت مچی تولید شده از همین شرکت به سال 190010 برمی گردد. در ابتدا، پوشیدن ساعت روی مچ دست راست کاملاً متداول بود: بنابراین تاج پیچ در پیچ در ساعت 9 ثابت می شد و نه در ساعت 3 مانند ساعت 3.

اولین ساعت های مچی مردانه عجیب و غریب و حتی بسیار زنانه در نظر گرفته می شوند.

در سال 1904، لویی کارتیه با ساختن یکی از اولین ساعت‌های مچی مدرن برای دوستش آلبرتو سانتوس دومون، انگیزه واقعی به ساعت‌سازی داد.

این به هوانورد برزیلی اجازه می دهد تا بتواند زمان پرواز را بخواند. هنگامی که در سال 1906 جمعیت سانتوس دومونت را دیدند که از هواپیمای 14 bis خود خارج می شود در حالی که ساعت خود را چک می کرد تا ببیند آیا او به تازگی رکورد زده است یا خیر، طرفداران او بلافاصله به این ابزار برای اندازه گیری زمان علاقه مند شدند و به دنبال آن شدند.

در سال 1914، ساعت مچی هنوز یک چیز جدید بود، اما بسیار گسترده بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.