دمپایی طبی اتاق عمل جان یک بیمار را نجات داد

برای پزشکان و سایر نمایندگان حوزه پزشکی، ما یک پیشنهاد سودآور داریم کفش های طبی مردانه از تولید کنندگان معروف داخلی و خارجی.

شرکت‌هایی که دمپایی طبی اتاق عمل را توسعه و تولید می‌کنند، توجه ویژه‌ای به مدل‌های ارتوپدی، از جمله مدل‌های مخصوص افراد با حرفه‌های مختلف دارند.

کفش طبی زنانه چه ویژگی هایی دارد؟

هدف اصلی کفش های ارتوپدی طبی ایجاد راحت ترین شرایط برای پیاده روی و کار است. این نتیجه به این دلیل به دست می آید که کفش پزشکی دارای مزایای خاصی است:

راحتی: در فرآیند ایجاد کفش، تمام ویژگی های آناتومیکی پا در نظر گرفته می شود، بنابراین بار به طور مساوی توزیع می شود.

برای رفع ساق پا، شکافی در زیر پاشنه ایجاد می شود. علاوه بر این، ضربه گیرهایی معرفی شده اند که از طریق آنها احتمال آسیب دیدگی حذف می شود.

امنیت: زیره آن از مواد پلیمری خاصی ساخته شده است که از طریق آن اثر ضد الکتریسیته ساکن و ضد لغزش حاصل می شود.

حداقل وزن: از آنجایی که کارکنان مراقبت های بهداشتی زمان زیادی را روی پاهای خود می گذرانند، مهم است که کفش هایی که استفاده می کنند تا حد امکان سبک باشند.

ماندگاری: از آنجایی که برای تولید کفش های طبی باکیفیت از مواد اولیه مرغوب استفاده می شود، می توان آن را برای مدت طولانی کار کرد.

کفش های طبی باید دارای کفی انعطاف پذیر و دارای روکش ضد لغزش باشند.

سطح: قسمت بالایی کفش طبی باید سوراخ باشد. در چنین کفش هایی، پاها عرق نمی کنند.

ارزش خرید کفش های طبی با پاشنه را ندارد، زیرا استفاده طولانی مدت از آنها می تواند باعث ایجاد رگ های واریسی شود.

شما نباید کفش های طبی بخرید که برای ساخت آن از مواد مصنوعی ارزان قیمت استفاده می شود. همه به این دلیل که آنها به تجمع رطوبت کمک می کنند.

برای انتخاب و خرید کفش طبی باکیفیت، باید با تامین کنندگان معتبر تماس بگیرید. آنها طیف گسترده ای از مدل ها را ارائه می دهند که از بین آنها می توانید گزینه مناسب را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.