سویشرت زنانه زیپ دار بزرگترین سرمایه زندگی ام بود!!

فیلم‌هایی مانند راکی به ارتقای هودی از یک بازنمایی خرده‌فرهنگی به محبوبیت عمومی در اواسط دهه ۷۰ کمک کردند و آن را با نظم، فروتنی و خودمختاری مرتبط کردند.

برای اولین بار، هودی و سویشرت هایی نظیر سویشرت زنانه زیپ دار از ریشه های سودگرایانه خود فراتر رفت و به دلیل این استاندارد دوگانه، سیاسی شد.

دهه نود شاهد ظهور رپ گانگستایی با لبه‌های سخت بود و گروه‌هایی مانند Wu-Tang Clan و Cypress Hill برای همراهی با نگرش‌های سخت‌گیرانه‌شان کد لباس پوشیدن کمی داشتند.

جلد آلبوم کلاسیک 1993 Enter the Wu-Tang (36 Chambers) تصویری بسیار تلخ از هودی است.

با توجه به محبوبیت روزافزون موسیقی هیپ هاپ، هودی با طراحانی مانند جورجیو آرمانی، تامی هیلفیگر و رالف لورن که ظاهر شهری خود را اتخاذ کردند، در حالی که ارتباط نمادین خود را در موضوعات نژادپرستی، محرومیت از حقوق جوانان و جوانان حفظ کرد، راه خود را به مد پیدا کرد.

شایان ذکر است که اهمیت هودی در سال 2012 زمانی که ترایون مارتین 17 ساله به طرز غم انگیزی در فلوریدا مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

برای حمایت از خانواده، راهپیمایی میلیون هودی در شهرهای سراسر آمریکا برگزار شد.

بازیکنان و نوازندگان NBA مانند Wyclef Jean برای کمک به این کمپین هودی پوشیدند و روشن کنند که این فقط یک تکه لباس کاربردی است که به راحتی برای هر چیزی از یونیفرم اداری مدرن ما گرفته تا برانچ های تنبل یکشنبه یا مغازه های آخر شب در گوشه و کنار است.

اگرچه هودی شروعی متواضعانه داشت، اما از آن زمان به گفتگوها، بحث ها و بحث ها دامن زد.

همه جا حاضر است، یک نمونه عالی و محبوب از طراحی مدرن است، اما وقتی پوشنده آن در سراسر جهان، شهر، حوزه دیجیتال حرکت می کند، داستان آن منحصر به فرد می شود.

سیلوستر استالونه در نقش راکی بالبوآ که یک هودی خاکستری نمادین بر روی پله ها پوشیده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.