شال بافتنی مردانه زمستانه با طرحهای آینده نگرانه

بهترین چیز در مورد روسری زمستانی این است که شما را گرم و دنج نگه می دارد و راهی مقرون به صرفه برای به روز کردن ظاهر زمستانی شما است و ویرایش ما از بهترین شال بافتنی مردانه شامل طرح های بزرگ و درشت و انتخاب هایی با رنگ ترمه برای کسانی است که به دنبال کمی تجمل هستند.

از آنجایی که کریسمس نزدیک است، ما همچنین روسری‌هایی اضافه کرده‌ایم که هدایای درخشانی را برای شما به ارمغان می‌آورند و زیرا بیایید با آن روبرو شویم، هدیه‌ای که هم مفید و هم شیک باشد همیشه مورد استقبال قرار می‌گیرد.

اکنون تنها چیزی که نیاز دارید یک جامپر بزرگ برای ست کردن با روسری خود است و برای یک فصل فوق العاده شیک آماده شده اید. خرید خوش بگذرد!

برند شیک پاریسی Sézane دوباره با Houndstooth ضربه می زند اما نه آنطور که ما می شناسیم و این روسری پشمی زمستانی الگوی سنتی را دارد که همه ما دوست داریم، اما با آرایشی شیک به رنگ شرابی و مستقیماً به بالای لیست آرزوهای ما رفته است.
شال بافتنی مردانه

این روسری بزرگ می تواند پس از کاهش دما به عنوان یک پتو دو برابر شود و ساخته شده از پشم مسئول و آلپاکا، بسیار نرم، فوق العاده گرم است و سبک تک رنگ با هر ظاهر زمستانی هماهنگ می شود.

یک گزینه رنگ بلوک با حاشیه های زیبا که با هر پالتوی زمستانی که قبلاً دارید می آید و ما عاشق این سبز پر جنب و جوش هستیم اما در شش رنگ دیگر نیز موجود است و از پشم مسئول ساخته شده است.

این روسری زمستانی فوق العاده نرم از John Lewis & Partners از نخی ظریف ساخته شده است که آن را فوق العاده نرم می کند. ما عاشق شیک بودن این رنگ شتری هستیم، اما اگر سبک شما بیشتر است، در رنگ خاکستری یا اخر نیز موجود است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.