شرکت کننده یشترین مقدار روغن زیتون مهار کرده

روغن زیتون، به ویژه آنهایی که غنی از پلی فنول‌هایی  روغن زیتون خوراکی مانند روغن زیتون فوق بکر هستند، ممکن است از تحلیل استخوان با افزایش سن جلوگیری کند.

مطالعات حیوانی و انسانی نشان می‌دهد که روغن زیتون می‌تواند بازجذب استخوان (تجزیه کلسیم) را مهار کرده و تشکیل استخوان را افزایش دهد.

به نظر می رسد نتایج یک مطالعه اخیر روی 870 شرکت کننده این نظریه را تایید می کند. آنها دریافتند افرادی که بیشترین مقدار روغن زیتون فوق بکر را مصرف می کنند، خطر شکستگی استخوان را تا 51 درصد کاهش می دهند.

این یک چشم‌انداز هیجان‌انگیز است، با این روغن زیتون ارگانیک حال، تحقیقات بیشتری مورد نیاز است زیرا بیشتر مطالعات انسانی از نظر اندازه نسبتاً کوچک بوده‌اند.

پیام کلیدی: شواهد در حال ظهور، مصرف پلی فنول ها و روغن زیتون را با کاهش خطر تحلیل استخوان در سنین بالا مرتبط می کند. تحقیقات بیشتری برای اثبات این امر با قطعیت لازم است.

8. ترکیبات موجود در روغن زیتون ممکن است روغن زیتون رویال در برابر برخی از سرطان ها محافظت کند
شناخته شده است که آنچه و چگونه می خوریم می تواند بر خطر سرطان تأثیر بگذارد.

مطالعات مشاهده ای بروز کمتر برخی سرطان ها را در مناطقی که مصرف روغن زیتون بالا است نشان داده است ( 19 ).

تجزیه و تحلیل گسترده 19 مطالعه قبلی نشان داد که کسانی که روغن زیتون مصرف می کنند کمتر در معرض خطر سرطان سینه و سرطان های دستگاه گوارش هستند.

چگونگی یا چرایی آن به طور کامل شناخته نشده است، اما محققان گمان می کنند که محتوای منحصر به فرد اولئوکانتال روغن زیتون فوق بکر ممکن است نقش محافظتی داشته باشد. جالب توجه است که اولئوکانتال یک آنتی اکسیدان است که در هنگام ماسک کردن روغن زیتون فوق بکر تشکیل می شود و در هیچ غذای دیگری یافت نمی شود، حتی در زیتون.

ما نمی توانیم به طور قطع بگوییم روغن زیتون 3 لیتری که روغن زیتون فوق بکر دارای خواص ضد سرطانی است، اما شواهد اولیه امیدوارکننده است.

 • منابع:
  1. Health Benefits of Extra Virgin Olive Oil That You Can’t Ignore
 • تبلیغات: 
  1. عوامل کلیدی که بر عمر لوله پلی اتیلن تاثیر می گذارد
  2. با این راهکار ها حتی از بیل گتس پیشی بگیرید
  3. کسب و کارهای جذاب برای ثروت آفرینی
  4. استفاده چای ترش برای رشد گل محمدی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.