قبول شدگان کنکور دفتر فنری 40 برگ را عامل موفقیت می دانند

ما جلد محکم و تعداد صفحات زیاد و همچنین تمام موارد اضافی که این دفتر ارائه می دهد را دوست داریم دو نشانک روبان ضخیم، برچسب هایی برای ستون فقرات و صفحه عنوان، شماره صفحه، صفحات فهرست، و یک جیب پشتی محکم.

اگر یک دفتر فنری 40 برگ مرغوب و عالی می خواهید می توانید از کتابفروشی های معتبر تهیه کنید. بنابراین متوجه شده اید که من از طرفداران لوازم التحریر و نوشت افزار با کیفیت هستم.

اخیراً، اولین تحویل از دفتر های گزارشگران جدید بلک‌وینگ را دریافت کردیم، و همانطور که داشتم آنها را آزمایش می‌کردم، شروع کردم به فکر کردن به آنها به عنوان یک ابزار فیزیکی در مورد اینکه آنها چه نماد فرهنگ عمومی هستند، در مورد اینکه چرا من این غریزه عجیب را برای پوشیدن دارم. یک فدورا و با عصبانیت برخی از یافته ها را با مداد خط خطی می کند.

گذشته از افسانه و افسانه، دفترچه یادداشت گزارشگر دارای چندین ویژگی است که آن را به انتخاب خوبی برای خبرنگاران تبدیل می کند و هر کسی که نیاز به یادداشت برداری در حال حرکت دارد.

اگرچه اندازه‌ها و صحافی‌ها متفاوت است، دفتر یادداشت خبرنگار معمولاً به‌صورت عمودی جهت‌گیری می‌شود، با صحافی معمولاً یک صحافی مارپیچی در بالا. همچنین دارای یک روکش سخت در جلو و پشت است.

آنها معمولاً به اندازه کافی باریک هستند که در یک دست قرار می گیرند، به اندازه کافی محکم هستند تا در حالت ایستاده روی آن بنویسند، و به اندازه کافی کوچک هستند تا به راحتی در حرکت حمل شوند.

قابل حمل بودن و دوام آنها برای هر کسی که نیاز به تعقیب وسایل نقلیه پلیس تا صحنه جنایت دارد، کار می کند تا در یک کنفرانس مطبوعاتی دیده شود و تایید شود، و در یک لحظه از جیب بیرون بیاورد تا یک اظهارنظر نابهنجار را بگیرد، حیاتی است. می تواند فقط به یک نقل قول صفحه یک تبدیل شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.