لنت ترمز شرکتی 206 به دلیل بالا رفتن دلار آزاد حساب می شود

هنگامی که صحبت از تعویض لنت ترمز می شود، سایش مکانیکی نقش مهمی ایفا می کند. تعویض لنت ها ارتباط مستقیمی با مسافت پیموده شده ندارد.

سایش لنت ترمز شرکتی 206 همیشه به سبک رانندگی و استرس وارده به خودرو بستگی دارد. با ترمزهای مکرر و شدید، لنت های ترمز می توانند تنها پس از طی 10000 تا 20000 کیلومتر فرسوده شوند. با رانندگی پایدار، لنت های ترمز می توانند بیش از 100000 کیلومتر دوام بیاورند.

مهم است که در مناطق پست زیاد سفر می کنید یا در کوه. ترافیک شهری همچنین شامل ترمزهای مکرر است که منجر به سایش بیشتر می شود.

بیشتر تولیدکنندگان حد سایش لنت ترمز دیسکی را حداقل ضخامت 4 میلی متر تعیین کرده اند. در مورد ترمزهای درام، حد سایش کفشک های ترمز از ضخامت آستر 1 میلی متر تعیین شد.

از این مقادیر و پایین تر، لنت یا کفش ترمز باید تعویض شود زیرا در غیر این صورت ایمنی سرنشینان و سایر کاربران جاده به طور جدی به خطر می افتد.

برای بررسی حد سایش لنت ترمز، لازم نیست لنت های ترمز برداشته شوند. اکثر خودروهای امروزی دارای نشانگر سایش لنت ترمز هستند که در دسته ابزار تعبیه شده است.

زمانی که لنت ها به حداقل ضخامت رسیدند این نمایشگر به طور خودکار به راننده اطلاع می دهد. اگر این نشانگر سایش ظاهر شود، متخصص باید سیستم ترمز و به خصوص لنت ها را از نزدیک بررسی کند و در صورت لزوم آنها را تعویض کند.

یک حلقه تماس در لنت ترمز وجود دارد که از طریق یک اتصال به خودرو متصل می شود. اگر آستر فراتر از مقدار حد باشد، این حلقه از بین می رود.

در نتیجه هیچ جریان آزمایشی نمی تواند از این خط عبور کند و دسته ابزار این اطلاعات را دریافت می کند: لنت فرسوده است البته علاوه بر نشانگر سایش، علائم خاصی نیز وجود دارد که نشان می دهد لنت های ترمز فرسوده شده و نیاز به تعویض دارند.

به عنوان مثال، پدال ترمز بال زدن، مایع ترمز ناکافی، فاصله ترمز طولانی تر یا صداهای خراش یا خراشیدن چرخ ها هنگام رانندگی. در نهایت، اظهارات الزام آور تنها با نظر کارشناسی قابل ارائه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.