واقعیت انفجار در تهران در اثر آتش سوزی کارخانه پارچه مبلی مخمل ترک

انواع پارچه ها یا بهتر است بگوییم مواد آنها تا حد زیادی کیفیت خواص استفاده و ظاهر پارچه های روکش را تعیین می کند. آگاهی کمی از مواد به شما کمک می کند تا روکش مبل جدید خود را انتخاب کنید.

قیمت پارچه لی نسبت به پارچه های دیگر به دلیل کیفیت و قیمت مناسبی که دارد طرفداران بسیاری دارد.

پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی هم از الیاف طبیعی و هم از الیاف مصنوعی ساخته می شوند. الیاف طبیعی از گیاهان یا حیوانات می آیند.

الیاف مصنوعی شامل پلیمرهایی است که یا از الیاف طبیعی به دست می آیند یا به صورت مصنوعی تولید می شوند. قیمت پارچه مبلی ترکیه ای بسیار مناسب می باشد.

پنبه از کرک های بذر گیاه چند ساله پنبه تهیه می شود. این گیاه بسیار قدیمی است که در اصل بومی آمریکا آسیا و آفریقا بوده است.

به ویژه در آب و هوای گرمسیری و نیمه گرمسیری به خوبی رشد می کند و اکنون در اطراف استوا رشد می کند به همین دلیل است که این منطقه از زمین را کمربند پنبه ای نیز می نامند.

پارچه

پنبه نقش مهمی در تولید منسوجات و پوشاک خانگی داشته و دارد. امروزه حدود 30 درصد از تمام الیاف نساجی در سراسر جهان از پنبه ساخته می شود و قیمت پارچه مبلی مخمل ترک بسیار ارزان می باشد.

به دلیل پردازش پیچیده و زمان بر موهای نسبتاً کوتاه دانه، پارچه های پنبه ای تا حدود سال 1600 یک کالای لوکس مطلق بود که از نظر کمیاب و اعتبار فقط با ابریشم افسانه ای چین قابل مقایسه بود.

بنابراین در بابل باستان این الیاف را “طلای سفید” می نامیدند. تا زمانی که تکنیک‌های ریسندگی و بافندگی ماشینی در دوران مدرن، پنبه به طور کلی مقرون به صرفه شد.

قیمت پارچه مبلی ترک دیجی کالا با توجه به سایت های دیگر بسیار مناسب است و افرادمی توانند خرید مطمئنی داشته باشند.

امروزه در بخش مبلمان پارچه‌های پنبه‌ای به دلیل ویژگی‌های دوستدار پوستشان ارزشمند هستند. علاوه بر این رنگ آمیزی آنها آسان است بسیار متراکم و صاف هستند و بنابراین برای چاپ با هر نوع طرحی مناسب هستند.

 • منابع:
  1. Different types of fabric for sofa fabric
 • تبلیغات: 
  1. انتقال چند ترانزیت پر از طلا به کشور سوریه
  2. آدم فضاییها با سفر به اصفهان 100 کیلو گز خریدند
  3. عینک سازی که با استفاده از سیم فرم عینک می سازد
  4. چرا نباید با کابل کودک خود را تنبیه کنیم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.