وزارت ارشاد چادر نماز آستین دار در بین خانم های نماز جمعه تهران توزیع کرد

تالیت جامه‌ای است که یهودیان مذهبی آن را به عنوان شال نماز می‌پوشند. تالیت دارای حاشیه های پیچ خورده و گره دار خاصی است که به عنوان tzitzit شناخته می شود که به چهار گوشه آن متصل شده است.

لباس نماز امروزی که چادر نماز آستین دار نوعی از آن است که در هنگان نماز و عبادت پوشیده می شود.

در مکان‌های رسمی‌تر مانند عروسی‌ها یا جشن‌های مذهبی مانند عید، زنان لباس دیراک را می‌پوشند که یک لباس بلند، سبک و دیافان است که از پنبه یا پلی استر ساخته شده و روی نیم‌سری تمام قد و سینه‌بند می‌پوشند.

تالیت یک لباس حاشیه‌دار است که یهودیان مذهبی آن را به عنوان شال نماز می‌پوشند. تالیت دارای حاشیه های پیچ خورده و گره دار خاصی است که به عنوان tzitzit شناخته می شود که به چهار گوشه آن متصل شده است.

قسمت پارچه به بِگِد لباس روشن معروف است و معمولاً از پشم یا پنبه تهیه می‌شود، اگرچه گاهی اوقات از ابریشم برای تالیت گادول استفاده می‌شود.

عبایا به معنای پارچه در زبان عربی، یک تکه لباس گشاد است که در شبه جزیره عربستان، شمال آفریقا و خاورمیانه می پوشند.

این لباس شبیه یک ردای پهن است و به منظور پوشاندن بدن پوشنده و محافظت از آن از دید است. در جهان اسلام، عبای را مردان و زنان به طور یکسان می پوشند.

نوعی دیگر از پوشش برای نماز وجود دارد که معمولا مسیحی ها از آن استفاده می کنند. یک پتوی نماز توسط بسیاری از اعضای کلیسای ما به صورت مربع بافته یا قلاب بافی می شود و سپس به هم دوخته می شود تا یک پتو را تشکیل دهد.

دعاهای برکت، شفا، امید و شکر به هنگام کار کردن هر دوخت در پتو بافته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.