چرخش سوخت در مخازن در حال رانندگی فیلتر بنزین

یکی از اولین علائم فیلتر سوخت فیلتر بنزین ماکسیما مصرف شده مشکل روشن شدن موتور است. این بیشتر در مورد موتورهای دیزلی صدق می کند که راه اندازی آنها بسیار دشوارتر است، به خصوص در فصل زمستان.

در بسیاری از موارد می‌توان دود سیاهی را مشاهده کرد که از صدا خفه‌کن خارج می‌شود، که نشانه‌ای از نسبت‌های نادرست سوخت و هوا است. علائمی که عملکرد نامناسب موتور را نشان می دهد بسیار خطرناک تر است.

گرفتگی فیلتر بنزین می تواند عکس العمل خودرو در هنگام فشار دادن پدال گاز را مختل کند، قدرت موتور را کاهش دهد و منجر به عملکرد ناهموار موتور شود.

لکنت موتور در بارهای زیاد قابل مشاهده است، به عنوان مثال، هنگامی که یک ماشین در حال رانندگی در سربالایی یا سبقت گرفتن از وسایل نقلیه دیگر در جاده است.

در برخی شرایط، موتور را می توان فیلتر بنزین پراید هنگام دور آرام خاموش کرد، به عنوان مثال، هنگام نزدیک شدن به یک چهارراه، که به نوبه خود منجر به از دست دادن کمک ترمز و عملکرد فرمان برقی می شود.

یکی دیگر از علائمی که باید باعث کنترل فیلتر بنزین شود، بوی روغن موتور سوخته است.

در چنین شرایطی ارزش ریسک فیلتر بنزین بیشتر را ندارد. توصیه می کنیم فوراً از گاراژ یا سرویس بازدید کنید. اگر مکانیک تعویض فیلتر بنزین را توصیه کند، واقعاً ارزش دارد که فقط بهترین محصولات با کیفیت ارائه شده توسط PURRO را در نظر بگیرید.

چگونه از فیلتر بنزین مراقبت کنیم؟

برای اینکه فیلتر بنزین برای مدت طولانی درست و بدون مشکل کار کند چه باید کرد؟ اول از همه، به یاد داشته باشید که باک سوخت را فقط با سوخت با کیفیت خوب پر کنید.

بزرگترین اطمینان از کیفیت خوب فیلتر بنزین ساینا سوخت را می توان با زنجیره های بزرگ پمپ بنزین تامین کرد. نه تنها آنها معمولاً گسترده‌ترین زیرساخت‌ها را دارند، بلکه چرخش سوخت در مخازن آنها سریع‌ترین است و به لطف آن می‌توان مطمئن بود همیشه سوخت تازه و غنی‌شده با مواد مناسب دارند.

 • منابع:
  1. Porro Recommend fuel filters
 • تبلیغات: 
  1. تاثیر تیشرت در احساسات و عواطف جوامع مختلف
  2. برای محو کردن موهای سفید خود از رنگ مو استفاده کنید!
  3. بهتر است از این نوع میوه ها برای تهیه میوه خشک استفاده کنید
  4. فرآیندهای مورد نیاز برای تبدیل شدن چرم خام به یک محصول چرمی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.