کالای خواب جواهری تمام نمونه ها را رایگان پخش نمود

پتوها در اندازه هایی هستند که با ابعاد یک تشک معمولی جفت می شوند و با این حال، مطمئن شوید که از همه طرف به اندازه کافی پرده وجود داشته باشد تا زیر آن کشیده شود و خود تشک را بپوشاند، و حتی اگر قصد دارید آن را داخل تشک قرار دهید، کمی بیشتر باشد که تمام این موارد را می توانید در کالای خواب جواهری جستجو نمایید.

چیزی بیش از انداختن پتو و روتختی برای رفتن روی تشک شما نیست پتوها می توانند به اندازه یک حوله دستی کوچک باشند یا به اندازه ای بزرگ باشند که کل تخت کینگ را بپوشانند و پتوها نه تنها گرم و دنج هستند، بلکه می توانند ظاهر یک اتاق را کامل کنند.

اندازه پتوهای کودک 14 در 16 اینچ است و آنها معمولا با دست به عنوان یادگاری یا پتوی امنیتی برای کودکان نوپا و نوزادان قلاب بافی می شوند و همانطور که در بالا اشاره کردیم،
کالای خواب جواهری
حداقل تا یک سالگی، پتوها، همراه با بالش، اسباب‌بازی‌های پرشده، و پدهای ضربه‌گیر را از رختخواب کودک خود دور نگه دارید و این وسایل می توانند جریان هوای کودک را هنگام خواب محدود کنند و در اطراف تخت خود بچرخند.

ما پتوهایی را توصیه می کنیم که به خوبی روی تخت به عنوان لایه رویی برای تابستان یا زیر روکش برای گرمای بیشتر در زمستان کار کنند و آنها شامل یک روتختی پنبه ای سبک، یک بافتنی وافل پنبه ای درشت، یک پارچه جناغی پنبه ای سنگین، یک پشم قابل شستشو با کیفیت ارثی، یک لحاف پنبه ای ارگانیک دست دوز، یک پشم گوسفند گرم و مخملی، و یک هیبرید نخی مخملی-پنبه ای مورد علاقه خانواده هستند.

ما به دنبال پتوهای با کیفیت بالا ساخته شده (در صورت امکان) با الیاف طبیعی گشتیم و اگرچه بسیاری از توصیه‌های ما گران‌تر از برخی از پتوهایی هستند که می‌توانید بخرید، اما هر یک از این انتخاب‌ها را که می‌توانید هر شب، احتمالاً برای سال‌ها، استفاده کنید – را سرمایه‌گذاری در خواب راحت می‌دانیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.