قیمت نخ پلی استر با تخفیف ویژه

قیمت نخ پلی استر

قیمت نخ پلی استر در دنیا به شرایط و عوامل زیادی بستگی دارد که این بحث در مورد کشور ایران بسیار پر فراز و نشیب تر است و در برخی دوره ها کنترل قیمت ارز از دست دولت ها خارج شده و این تاثیر بسزایی در نوسانات قیمت گذاشته است اما با ثتبیت قیمت ارز  بالا رفتن سطح تولید نسبت به تقاضا میتوان قیمت نخ پلی استر با تخفیف ویژه را در بازار پیدا کرد.

بهترین مرکز

بهترین مرکز تولیدی نخ پلی استر

کشور ایران با ظرفیت بسیار بالای تولید در سطح منطقه و جهان یکی از قطب های تولید بهترین مارک پلی استر می باشد در بازار ایران می توان از ارزان ترین نخ پلی استر تا نخ ویسکوز، نخ مینگل، نخ فیلامنت ارزان و  نخ پنبه ارزان را پیدا کرد.

کشور ایران علاوه بر تامین نیاز داخلی با قیمت نخ پلی استر مناسب و متناسب با قیمت جهانی نخ پلی استر سالانه درصد زیادی از تولیدات خود را در بازار های مختلف و فروشگاه نخ و الیاف کشور ها در سطح بین المللی عرضه می کند. نخ پل استر صادراتی با درجه بندی و کیفیت های مختلفی ارائه می شود و قیمت خرید نخ پلی استر توسط کشور های مختلف با قیمت فروش نخ پلی استر در فروشگاه نخ و الیاف بازارهای بین المللی حاشیه سود بسیار عالی را ایجاد کرده است.

نماینده فروش نخ

نماینده فروش نخ ویسکوز در سراسر کشور

نمایندگی های فروش نخ پلی استر به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از :

  1. نمایندگی های فروش کارخانجات که قیمت نخ پلی استر آن ها چون از طرف کارخانه ها می باشد به قیمت خرید نخ پلی استر به دست آن ها می رسد و با اضافه کردن مالیات و باربری و سایر هزینه + حاشیه به قیمت فروش نخ پلی استر به مشتریان عرضه می شود.
  2. نمایندگی هایی که تحت عنوان بازرگانی فعالیت می کنند و کارکرد آن ها صرفا با یک کارخانه و یک برند نیست و انواع مختلفی از محصولات از جمله نخ فیلامت ارزان،نخ مینگل، نخ ویسکوز، نخ پنبه ارزان را از فروشگاه نخ و الیاف تهیه می کنند و قیمت آن ها تحت عنوان قیمت روز نخ پلی استر می باشد و قیمت جهانی نخ پلی استر برای بازرگانی هایی که به صورت بین امللی فعالیت میکنند تاثیر زیادی دارد.
فروشنده نخ

فروشنده نخ پلی استر ارزان

نخ پلی استر تحت برند ها و کیفیت ها و انواع مختلفی به بازار برای مصارف متفاوت عرضه می شود که فروشگاه نخ و الیاف بسته به نیاز مشتریان بهترین مارک نخ پلی استر های موجود در کشور را تا نخ پلی استر ارزان قیمت به مشتریان عرضه می کنند که قیمت نخ پلی استر در این موارد بسیار متفاوت است به طور مثال اگر قیمت خرید نخ پلی استر را A10 در نظر بگیریم، ارزان ترین نخ پلی استر را میتوان A3 نام گذاری کرد و این موضوع بر روی قیمت فروش نخ پلی استر تاثیر زیادی می گذارد، البته فروشگاه نخ و الیاف که در حوزه بین المللی فعالیت میکند باید کلیه محصولات خود را با قیمت روز نخ پلی استر که از سیگنال قیمت جهانی نخ پلی استر می رسد تنظیم کند.

عرضه نخ پلی استردر

عرضه نخ پلی استردر نمایندگی های معتبر

همان طور که بیان شد نمایندگی های مختلف بسته به نیاز مشتریان و کارکرد نمایندگی ها وجود دارد و مشتریان باید بر حسب مصرف انواع محصولات مثل نخ ویسکوز، نخ فیلامنت ارزان، نخ مینگل، نخ پنبه ارزان و نخ پلی استر ارزان قیمت با مشاوره تخصصی که از کارشناسان دریافت می کنند اقدام به ثبت سفارش نخ پلی استر کنند، قیمت نخ پلی استر برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است و در این بازار نیز سود جویانی وجود دارند که نخ پلی استر را به قیمت خرید  نخ پلی استر ولی در واقع به قیمت فروش نخ پلی استر + حاشیه سود بالا به مصرف کنندگان و بافندگان عرضه می کنند که این موضوع برای مصرف کنندگان بسیار ضرر آفرین و غیر بازده خواهد بود.

مرکز خرید نخ

مرکز خرید نخ پلی استر در استانها

صنایع نساجی در بین ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد و از زمان های بسیار قبل و شکل گیری حکومت آریایی ها در ایران تولید انواع منسوجات نخ و پارچه رونق داشته است و آوازه کشور ایران در دنیا بسیار محبوب است از همین رو صنعت نساجی سهم عمده ای صنعت شهر های مختلف ایران را تشکیل می دهد، در شهر های ایران انواع نخ هایی با پایه مصنوعی مثل الیاف فیلامنت، نخ میگنل، نخ ویسکوز و نخ پلی استر از بهترین مارک نخ پلی استر تا ارزان ترین نخ پلی استر تولید می شود و قیمت نخ پلی استر در شهر های مختلف ایران تحت قیمت جهانی نخ پلی استر است، البته ایران در بحث تولید نخ های طبیعی با توجه به اقلیم چهار فصلی ایران و تولید پنبه حرف هایی را برای گفتن دارد که نخ پنبه نیز به کیفیت ها و تیپ های متفاوتی از نخ پنبه درجه یک تا نخ پنبه ارزان به مشتریان و مصرف کنندگان عرضه می شود.

قیمت نخ پلی

قیمت نخ پلی استر درجه یک

قیمت نخ پلی استر به عوامل و شرایط بسیار زیادی بستگی دارد که به برخی از آن ها اشاره شده است:

  1. حاشیه سود قیمت خرید نخ پلی استر تا قیمت فروش نخ پلی استر به مشتری
  2. تاثیر قیمت جهانی نخ پلی استر به عنوان یک ماده اولیه برای صنایع
  3. نوع و تیپ نخ پلی استر تولید شده از ارزان ترین نخ پلی استر تا نخ پلی استر درجه یک
  4. تاثیر خوش نامی برند و بسته بندی که در سال های اخیر بهترین مارک نخ پلی استر با نخ پلی استر ارزان قیمت تفاوت بسیار زیادی را تجربه کرده است.
  5. شرایط تولید و هزینه های تولید مثل دستمزد کارگر، دستگاه، باربری و…
  6. آخرین عامل که یکی از عوامل مهم می باشد این است که شما از کدامین زنجیره فروش خرید می کنید به طور مثال قیمت فروش نخ پلی استر از فروشگاه نخ الیاف بسیار بالا تر از قیمت خرید نخ پلی استر از درب کارخانه و با حذف واسطه هاست.
بازار بهترین نخ

بازار بهترین نخ پلی استر در تهران

همان طور که پیش تر بیان شد ایران با توجه به اقلیم گسترده و تولیدات با اصالت در شهر مختلف از این رو بازار های مختلفی در حاشیه صنعت شکل گرفته است که بازار صنایع نساجی از شاخص ترین آن هاست، فروشنده های موجود در این بازار تحت عنوان فروشگاه نخ و الیاف انواعی از نخ های با پایه مصنوعی همچون: بهترین مارک نخ پلی استر ارزان قیمت ،نخ فیلامنت ارزان، نخ مینگل، نخ اسپان، نخ ویسکوز و در بخش نخ هایی با منشا طبیعی انواع نخ پنبه از نخ پنبه درجه یک صادراتی تا نخ پنبه ارزان را می توان در این فروشگاه ها پیدا کرد.

فروش نخ پلی

فروش نخ پلی استر به صورت عمده

نخ های پلی استر تولید شده در کانال های فروش قرار می گیرند با توجه به اینکه ایران یک کشور در حال توسعه است هنوز بازار عرضه نخ پلی استر عمده با قیمت خرید نخ پلی استر در عمده فروشان بازار و فروشگاه نخ و الیاف موجود در این بازار ها توسط تولید کنندگان عرضه می شود و این سیستم مثل کشور های پیشرفته توسط بانک ها انجام نمی گیرد و حتما برای خرید و بدست آوزدن قیمت نخ پلی استر باید به تولید کننده نخ پلی استر یا فروشگاه نخ و الیاف مراجعه کرد که این روش سنتی تقریبا به طور کامل در دنیا منسوخ شده است زیرا زمان ثبت سفارش تا رسیدن محصول به دست مشتری یک سیکل طولانی را طی می کند و این برای مشتری هزینه و ضرر در بر خواهد داشت.

بهترین مارک نخ پلی استر

بهترین مارک نخ پلی استر در بازار داخلی و خارجی

به طور جدی و قطعی نمیتوان به صورت مستقیم بهترین مارک نخ پلی استر چه در داخل و چه در خارج را مشخص کرد و اگر به طور جزئی نگاه کنیم نخ ها با اصالت و قدمتشان شناخنه می شوند مثلا یک مصرف کننده نخ پلی استر ارزان قیمت یا نخ پنبه ارزان در استرالیا اگر بخواهدبا توجه به اقتصادی بودن قیمت نخ پلی استر در ایران، از اینجا سفارش خود را ثبت کند قطعا اسم نخ پلی استر اصفهان یا نخ پلی استر یزد را شنیده است و برای خریدار نخ پلی استر عمده از ایران این موارد بیشتر اهمیت دارد تا شهرت برند و این روش و خط مشی غلطی است، اگر تولیدکنندگان ایرانی سرمایه گذاری لازم را بر روی برند خود انجام دهند می توانند سهم بیشتری از بازار نخ پلی استر با قیمت جهانی نخ پلی استر داشته باشند.

برترین وارد کننده

برترین وارد کننده در حوزه نخ و الیاف

در سال های اخیر و با رشد واردات و باز صادرات در ایران مقادیر زیادی نخ پلی استر ارزان قیمت، نخ فیلامنت ارزان، نخ مینگل، نخ ویسکوز و نخ پنبه ارزان از طریق تولید کنندگان ارزان قیمت از کشور هایی همچون چین، هندوستان و ازبکستان وارد ایران شد که برخی از این محصولات در بازار های داخلی عرضه شد و انقدر قیمت پایینی داشت که از قیمت خرید نخ پلی استر نیز کمتر بود و در بازار بسیار مورد استقبال قرار گرفت و سهم محصولات داخلی و بهترین مارک نخ پلی استر ایرانی را در بازار کاهش داد.

برخی دیگر از این محصولات تحت عنوان باز صادرات که کاری بسیار پرسود و پر درامد است و یک بیزنس جدید در دنیا به شمار می رود را با بسته بندی ویژه و بالا بردن قیمت فروش نخ پلی استر توسط تاجران ایرانی به بازار های بین المللی عرضه شد که انتظار می رود این رود با حمایت دولت رونق بیشتری در جهت ارزی آوری و عرضه گران قیمت نخ پلی استر به بازار های جهانی بشود.

تجارت انواع نخ پلی

تجارت انواع نخ پلی استر با نازترین قیمت

نخ پلی استر ارزان قیمت همیشه یکی از کانون های توجه برای خریداران و مصرف کنندگان بوده است زیرا انواع نخ مثل نخ پلی استر و نخ پنبه ارزان جز مواد اولیه بسیاری از کارخانجات هستند و قیمت نخ پلی استر بر روی قیمت تمام شده محصولاتشان اثر می گذارد.به توجه به نواسانات ارز و ورود دلالان و سود جویان و از طرفی دیگر اعمال تحریم های بین المللی قیمت فروش نخ پلی استر در ایران را بالا برده است به طوری که قیمت جهانی نخ پلی استر در برخی زمان ها کاهش چشم گیری را نسبت به خرید نخ پلی استر در ایران تجربه می کند، البته در دیگر نخ ها مثل نخ اسپان، نخ پنبه ارزان، نخ فیلامنت ارزان  و نخ مینگل که در فروشگاه نخ و الیاف عرضه می شود نیز به همین شکل است.

تامین کننده

تامین کننده نخ پلی استر

همان طور که گفته شد بازار یایران یک بازار سنتی است و هنوز به شکل عمده فروش و خرده فروش اداره می شود ولی در سال های اخیر کمی رشد کرده اند و شکل رسمی تری را به خود گرفته و تحت عنوان نمایندگی هایی که در بالا به آن ها اشاره شد کار میکنند و موضوع صحبت ما اینجا بر روی نمایندگی های مولتی برندی که بیان شد مد نظر است، این نمایندگی ها با سرمایه گذاری و دپو کردن نخ پلی استر البته با قیمت خرید نخ پلی استر از درب کارخانه و فروش خرده و تدریجی آن چه در بازار داخلی و چه در بازار خارجی با قیمت فروش نخ پلی استر منطبق بر قیمت جهانی نخ پلی استر به خریداران جزئی عرضه می کنند. در این نمایندگی های مولتی برند و چند محصولی از لحاظ انواع نخ از نخ مینگل و نخ ویسکوز تا نخ پنبه ارزان و نخ فیلامنت ارزان وجود دارد، از لحاظ قیمت و برند می توان بهترین مارک نخ پلی استر تا ارزان ترین نخ پلی استر را در این فروشگاه نخ و الیاف که به اسم رسمی نمایندگی شناخته می شود، عرضه می شود.

برای اطلاعات بیشتر و بدست آوردن قیمت روز نخ پلی استر و مشاوره جهت ثبت سفارش با قیمت نخ پلی استر اعلام شده ، میتوانید در ۲۴ ساعت شبانه روز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.