اسرار قیمت نخ پلی استر

قیمت نخ پلی استر

قیمت نخ پلی استر از جمله عامل های بسیار مهم برای خرید این محصول می باشد و چون خرید و فروش نخ پلی استر به صورت عمده صورت می پذیرد رقم های بسیار هنگفتی جابجا می شود که اولین اشتباه شما تبدیل به آخرین اشتباه شما خواهد شد، ما در این مقاله به برخی از اسرار قیمت نخ پلی استر اعلام شده می پردازیم.

قیمت های نخ پلی استر

قیمت های نخ پلی استر با تخفیف بالا

یکی از محرک های مهم برای خرید نخ پلی استر تخفیف در قیمت خرید نخ پلی استر، توجه کنید که در موارد بسیار زیاد تخفیف های بسیار نجومی و غیر عقلانی بیشتر شبیه کلاه برداری هستند و هیچ مطابقتی با قیمت جهانی نخ پلی استر و قیمت روز نخ پلی استر ایران ندارند و صرفا برای گرفتن پول از شما هر چه ناچیز هستند.

وعده هایی همچون نخ پلی استر ارزان قیمت یا ارزان ترین نخ پلی استر یا بهترین مارک نخ پلی استر با تخفیف ۷۰% از جمله محرک های اسن حوزه هستند، کسی که سواد رسانه داشته باشد می فهمد که سود نخ پلی استر ۵ الی ۱۰% است، حالا چطور می شود آن هم بهترین مارک نخ پلی استر آن هم با تخفیف ۷۰ به مشتری عرضه شود؟ توجه کنید که اسم هایی از قبیل نخ فیلامنت ارزان یا نخ پنبه ارزان که فروشگاه نخ و الیاف اعلام می کنند صرفا برای کلاه برداری از شما هستند.

کار کردن با بهترین تولیدی

کار کردن با بهترین تولیدی های نخ پلی استر

یکی از مهم ترین موضوعات در پی بردن به قیمت اصلی نخ پلی استر کانکت شدن با کارخانه داران نخ پلی استر است، زیرا کارخانه دار با احتساب هزینه های مواد اولیه و شرایط تولید به علاوه سود عرف خود قیمت فروش نخ پلی استر خود را برای مصرف کننده و قیمت خرید نخ پلی استر خود را برای تولید کننده اعلام می کند که این قیمت همان قیمت روز نخ پلی استر که مصوب قیمت جهانی نخ پلی استر است، اما قیمتی که فروشگاه نخ وا الیاف برای محصولاتی نظیر نخ ویسکوز و نخ مینگل اعلام می کند شفاف نیستند پس سعی کنید ارتباط خود را با کارخانه داران نخ پلی استر برای گرفتن قیمت روز نخ پلی استر تقویت کنید.

فروش نخ پلی استر از طریق نمایندگی

فروش نخ پلی استر از طریق نمایندگی های معتبر در سراسر کشور

نمایندگی های مستقر در ایران به دو صورت فعالیت می کنند:

  • نمایندگی هایی که توسط کارخانه ها ایجاد شده اند و صرفا فقط محصولات یک کارخانه را با قیمت روز نخ پلی استر مطابق با قیمت فروش نخ پلی استر آن کارخانه به فروش می رسانند و دامنه کاری آن ها زیاد وسیع نیست.
  • نمایندگی های مولتی برندی که با اعتبار خود در بازار توانسته اند از شرکت های مختلف و محصولات مختلف نظیر نخ مینگل، نخ ویسکوز، نخ پنبه ارزان و با کیفیت و در نهایت از بهترین مارک نخ پلی استر تا ارزان ترین نخ پلی استر یا نخ پلی استر ارزان قیمت نمایندگی بگیرند و شروع به فعالیت کنند.

در مورد نمایندگی های نوع اول که شکی نیست که قیمت خرید نخ پلی استر آن ها از کارخانه صادر می شود و نمایندگی های نوع دوم هم فروشگاه نخ و الیاف محسوب می شوند که به آن ها اشاره شد، پس قیمت گرفتن از نمایندگی کار درستی نیست!

کار کردن با بهترین

کار کردن با بهترین وارد کننده نخ و الیاف

در سال های گذشته و با تسهیل شدن روند واردات محصولات زیادی از گروه ها و کشور های مختلف به بازار ایران تزریق شد و برخی از آن ها بخاطر جذابیتی که داشتند از جمله مقرون به صرفه بودن با قیمت خرید نخ پلی استر بسیار پائین جای محصولات تولید داخل را در ایران گرفتند که امروزه به عنوان نخ پلی استر ارزان قیمت شناخته می شوند و به خوبی در بازار جا افتاده اند، شما برای استخراج قیمت وارداتی نمیتوانید به زیر شاخه های زنجیره تامین مراجعه کنید و فقط باید مستقیمت قیمت نخ پلی استر خارجی خود را از وارد کننده نخ و الیاف دریافت کنید، امیدواریم که در این مقاله هم کمی با اسرار قیمت پنهان نخ پلی استر در بازار ایران آشنا شده باشید و بتوانید از ضرر های چند ده میلیونی جلو گیری کنید.

شما میتوانید جهت مشاوره خرید نخ پلی استر در ۲۴ ساعت شبانه روز با گروه صنعتی بازرگانی مجنتا در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.